Uwaga!
Dnia 10 stycznia 2018r od godziny 14.00 odbędzie się Konkurs Kolęd i Pastorałek.
LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK, MIESZKOWICE 2018
KAT. PRZEDSZKOLAKI
1. TRIO "ANIOŁKI" MOK W MORYNIU - "PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM
2.ZOSIA PŁOWIK MOK W MORYNIU - "NARODZIŁ SIĘ"
3.MARYSIA KĘDZIERSKA MOK W MORYNIU -"ANIOŁEK MALEŃKI JAK DZWONECZEK"
4.PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W MORYNIU - "ZOSTAŃ JEZU MYM BRACISZKIEM"
5. ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY SP W ZIELINIE -"ŚWIETLISTA KOLĘDA"
6. RAFAŁ DRUŻGA ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY SP W ZIELINIE -" W BETLEJM PRZY DRODZE"
7.GABRYSIA SZWECHŁOWICZ ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY SP W ZIELINIE -"GDY ŚLICZNA PANNA"
8.WIKTOR DRUŻGA ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY SP W ZIELINIE -"GDY SIĘ CHRYSTUS RODZI"
9. FRANEK DRUŻGA ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY SP W ZIELINIE -" PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM" (AKORDEON)
10. OLIWIA MRÓZ PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W MIESZKWOICACH -"ZŁOTA GWIAZDKA"
11. HANIA NOSAL PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W MIESZKWOICACH -"GDY PAN JEZUS SIĘ NARODZIŁ
12.JOANNA AUGUSTYNOWICZ PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W MIESZKOWICACH -"PASTUSZEK BOSY"
13."ROZŚPIEWANI PASTUSZKOWIE" PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W MIESZKWOICACH -"PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM"
14. TRIO : IGA MILCZAREK, RÓŻA NAJDZIONEK, ADAM KOSIŃSKI" ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY SP W CZELINIE -"GORE GWIAZDA JEZUSOWI"
15.LENA ŁĄCZKOWSKA PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W MIESZKWOICACH -"WĘDROWALI TRZEJ KRÓLOWIE"
16.ALICJA ŁUSZCZEK PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W MIESZKWOICACH -"MAŁA STAJENKA"
17. PRZEDSZKOLE NR 2 W DĘBNIE -"GORE GWIAZDA JEZUSOWI"
18.KAJA IGNAR PRACOWNIA WOKALNA A.BAŁACHOWSKIEJ W CHOJNIE -"TYLKO JEDNA JEST TAKA NOC"
WYJATKOWO PRZESUNIĘTA KOLEJNOŚĆ
1.ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY "TA-TI-TU" NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS.ANDRZEJA PRZYBYŁY SDB W BARNÓWKU - " NARODZIŁ SIĘ JEZUS CHRYSTUS" (KAT.IV-VII)
KAT. SOLIŚCI KLAS I-III
- IGA ZELMAHOWICZ MOK W MORYNIU - "KTO WIE"
- JULIA MAKÓWKA MOK W MORYNIU - "HEJ LUDZIE IDĄ ŚWIĘTA
- HANIA CIEŚLAK MOK W MORYNIU - "ZŁOTA JEROZOLIMA"
- NINA KRAMER ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CEDYNII - "KOLĘDNICY WĘDROWNICY"
- ZUZANNA SZCZERBA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CEDYNII -"CICHO, CICHO PASTUSZKOWIE"
- KALINA POŻARYCKA SP W MIESZKOWICACH -"A KIEDY WIGILII PRZYJDZIE CZAS"
- AMELIA KOŻUSZEK SP NR 1 W DĘBNIE -"KOŁYSANKA DLA DZIECIĄTKA"
- MAJA PATEJUK SP W MIESZKOWICACH - "GDY ŚLICZNA PANNA"
- MAGDALENA PIATAK SP W MIESZKOWICACH - "GDY SIĘ CHRYSTUS RODZI"
- MARTYNA ZBOROWSKA SP W MIESZKOWICACH - ŚWIEĆ GWIAZDECZKO"
- MACIEJ RUTKA SP W MIESZKOWICACH - "PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM" (KEYBOARD)
- WANESSA ZAGÓRSKA PRACOWNIA WOKALNA A.BAŁACHOWSKIEJ W CHOJNIE -"GDY SLICZNA PANNA"
- HANNA FERFET PRACOWNIA WOKALNA A.BAŁACHOWSKIEJ W CHOJNIE - "LULAJŻE JEZUNIU"
KAT.ZESPOŁY KLAS I-III
1.DUET "GALA" MOK W MORYNIU - "DOBROCI CZAS"
2."MALINKI" SP W MIESZKOWICACH - "PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM"
3."BOSKA SCHOLKA" - PARAFIA ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA W DĘBNIE -"W GRUDNIOWE NOCE
KAT.SOLIŚCI KLAS IV-VII
- NATALIA CON SP W MIESZKOWICACH - "MIZERNA CICHA"
- PATRYCJA SZCZERBA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CEDYNII - "KOLĘDA CISZA"
- MARTA WASZCZYK ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CEDYNII - "JEST TAKI DZIEŃ"
- WIKTORIA SOBOLEWSKA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CEDYNII -"LULAJ, LULAJ"
- ZUZANNA WESOŁOWSKA SP W ZIELINIE -"GDY SIĘ CHRYSTUS RODZI"
- WIKTORIA TARACIŃSKA SP NR 1 W DĘBNIE - "UCIEKALI, UCIEKLAI"
- ZUZANNA IGNATOWSKA SP W MIESZKOWICACH - "GDY SLICZNA PANNA"
- KACPER MIELNIK SP W MIESZKOWICACH - "SIANKO NA STÓŁ"
- ZUZANNA BLICHARZ SP NR 3 W DĘBNIE -"W GRUDNIOWE NOCE"
- ANASTAZJA KOŁODZIEJCZYK SP W TROSZYNIE - " BABCI ZEGAR"
- MICHALINA LEWANDOWSKA SP W MIESZKOWICACH - "MARIO CZY TY WIESZ"
- ALICJA TYDA ZESPÓŁ SZKÓŁ BOLESZKOWICACH - "DLACZEGO DZISIAJ"
- LIWIA SZCZEPANIK ZESPÓŁ SZKÓŁ BOLESZKOWICACH -"CICHO CICHO PASTUSZKOWIE"
- OLIWIA BĘDZAK SP NR 2 W CHOJNIE - "SIANKO MNA STÓŁ"
- EWA KOZŁOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W BOLESZKOWICACH - "BABCI ZEGAR"
- ALICJA SOBAS SP NR 2 W CHOJNIE - "KOLĘDA DLA NIEOBECNYCH"
- WANESSA KOŁODZIEJCZYK SP W TROSZYNIE -"PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI"
- WIKTORIA PODYMA SP NR 2 W CHOJNIE - "BABCI ZEGAR"
- BARTOSZ ŻUGAJ ZESPÓŁ SZKÓŁ BOLESZKOWICACH -"BARDZO CICHA NOC"
- AMELIA WILMAN SP W CYCHRACH - KOLĘDA MARYI"
- KAMILA SZCZEPANIAK SP W CYCHRACH - " KOŁYSANKA DLA DZIECIATKA"
- JUSTYNA REJNIAK SP W CYCHRACH - " LULAJŻE JEZUNIU"
- NIKOLA WŁODARCZYK PRACOWNIA WOKALNA A.BAŁACHOWSKIEJ W CHOJNIE -"PASTERZE MILI"
- ALEKSANDRA PIETRUCHA PRACOWNIA WOKALNA A.BAŁACHOWSKIEJ W CHOJNIE -"PIERWSZA GWIAZDKA"
- NIKOLA DOBROWOLSKA MCTKiS W BANIACH -"WIELKA RADOŚĆ"
- MARTYNA KACZMAREK SP NR 3 W DĘBNIE - "W GRUDNIOWE NOCE"
- WIKTORIA ROLIK SP W TROSZYNIE -"DO SZOPY"
- AMELIA DOBROWOLSKA MCTKiS W BANIACH -"PEJZAŻ MAŁY JAK OPŁATEK"
- MARTA RUTKOWSKA SP W CZELINIE -"WŚRÓD NOCNEJ CISZY"
KAT.ZESPOŁY KLAS IV-VII
- "WIOLINKI" SP W MIESZKOWICACH - "CUD BOŻEGO NARODZENIA"
- "ANIELSKIE TRIO" SP W MIESZKOWCACH -" UKAZAŁ NAM SIĘ ANIOŁ"
- ZESPÓŁ WOKALNY SP W CYCHRACH - ""GWIAZDY TAŃCZYŁY"
4."MALI KOLĘDNICY" SP W MIESZKOWICACH - "KOLĘDNICY WĘDROWNICY"
5."ŚPIEWAJĄCE NUTKI" ZESPÓŁ SZKÓŁ W BOLESZKOWICACH - " GLORIA"
6. ZESPÓŁ DUET: AMELIA I KAMILA SP W CYCHRACH - "WIGILIA DLA WĘDROWCA"
7. "ŁOWIECKI" SP W MIESZKOWICACH- "JEZU NASZ BARANKU"
8."NIEBIAŃSKI DUET" SP W TROSZYNIE -"GDY ŚLICZNA PANNA"
9."ŚPIEWAJĄCE GWIAZDKI" SP NR 3 W DĘBNIE - "DO STAJENKI"
10. "ZŁOTE NUTKI " SP W TROSZYNIE -"PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI"
KAT.SOLIŚCI KLAS I-III GIMNAZJUM
- KINGA ROZKRUT MORYŃ - "CICHO, CICHO PASTUSZKOWIE"
- ALEKSANDRA GŁĘBOCKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W BOLESZKOWICACH - "CAŁĄ NOC PADAŁ ŚNIEG"
- MARTYNA BARTOSEWICZ PRACOWNIA WOKALNA A.BAŁACHOWSKIEJ W CHOJNIE W CHOJNIE - "ON DO CIEBIE PRZYSZEDŁ"
- OLIWIA SŁAWIŃSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W BOLESZKOWICACH - "SZARA KOLĘDA"
- PAULINA CHOLEWA GIMNAZJUM W CHOJNIE - "NOEL"
- WANESSA ANDRZEJEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W BOLESZKOWICACH- "KOLĘDA MARYI"
- NATALIA ŁUSZCZEK GIMNAZJUM W MIESZKOWICACH - "PROWADŹ GWIAZDO PROMIENISTA"
KAT.ZESPOŁY KLAS I-III GIMNAZJUM
- CHÓR ZESPOŁU SZKÓŁ W MORYNIU - "ZŁOTA JEROZOLIMA I BIEDNE BETLEJEM"
- "SOSABOFANI" ZESPÓŁ SZKÓŁ W BOLESZKOWICACH - "BAMBINO JAZZU"
KAT. SOLIŚCI DOROŚLI
1.JAGODA IWAN MIESZKOWICE -"HEJ LUDZIE IDĄ ŚWIĘTA
2.NATALIA ZIEMBOWSKA MIESZKOWICE- "KOLĘDA MARYI"
3.KAMILA MEJ PRACOWNIA WOKALNA A.BAŁACHOWSKIEJ W CHOJNIE -"NA CAŁEJ POŁACI ŚNIEG"
4.RAFAŁ KOWAL PRACOWNIA WOKALNA A.BAŁACHOWSKIEJ W CHOJNIE -"NAJLEPSZE DZIŚ WYPEŁNI SIĘ"
KAT. ZESPOŁY DOROŚLI
1.DUET: NATALIA ZIEMBOWSKA I RAFAL KOWAL PRACOWNIA WOKALNA A.BAŁACHOWSKIEJ W CHOJNIE -" TAK JAK ŚNIEG"
|